Silmapaistev arhitektuur

grüne on inspireeriv kaasaegne büroohoone rohelust ning aktiivset eluviisi väärtustavatele inimestele. Hoone suhestub ideoloogiliselt eelkõige kõrval oleva loomaaia ja seda ümbritsevate rohelaladega väärtustades looduslikku ja loomlikku ning luues inim- ning loodussõbralikku töökeskkonda.

 

www.molumba.com

Energiatõhus ja mugav sisekliima

Innovaatilised tehnilised lahendused aitavad teil hoida büroo kommunaalkulud kontrolli all ning luua töötajatele mõnusa töökeskkonna. Ruumide kütmine ja jahutamine toimub läbi hoone vahelagede, mis salvestavad temperatuuri, ning vajaduspõhine ventilatsioon töötab lähtuvalt inimeste arvust ja hoiab õhu värskena.

Kindel teadmine – Järvevana 7b

Oleme grüne maja tehnilised lahendused projekteerinud lähtuvalt Järvevana 7b büroohoone planeerimisel ja ehitamisel saadud kogemusest. See on meie endi kodukontor, mis on esimene omataoline Eestis - kanname neid teadmisi ja kogemusi edasi ka järgmistesse ehitatavatesse hoonetesse.

Hubane ja trendikas sisekujundus

Teile sobiva ja isikupärase kontorilahenduse aitab välja töötada sisearhitekt Ville Lausmäe, kelle meeskonna visiooni järgi on valminud sellised siseruumid nagu:

  • Eesti Filmimuuseum
  • Restoran R14
  • Reval Cafe kohvikud ja kontor
  • Järvevana 7b büroohoone jpt

 

VLS

Tõeliselt grüüne seest ja väljast

grüne on põhjamaiselt lakooniline, ratsionaalne ja tagasihoidlik, samas ka salapärane, ootamatu, pehme ja väga sõbralik. Topeltfassaadi mööda üles kasvavad ronitaimed muudavad hoone ajapikku ka sõna otseses mõttes roheliseks: vananedes muutub hoone järjest põnevamaks ning mitmekihilisemaks.

 

www.molumba.com

Söögikoht ja ürituste saal oma majas

grüne maja esimesel korrusel asub lõunasöögikoht Grüne resto, kus saab tööpäevadel mugavalt keha kinnitada. Soovi korral saab neid ruume muul ajal kasutada ka koolituste või hoopiski pidulike ürituste korraldamiseks. 

Kontor kliendile, kes hindab keskkonda ja arukat energiakasutust

Aadress

Meistri tn 14, Tallinn 12915

Arhitektuur

molumba & VL Sisearhitektuur

Toitlustus

Söögikohad oma majas ja 300m raadiuses

Üüritav pind

ca 3500 m² läbi 4 korruse

Energiatõhusus

A-energiaklass

Transpordiühendused

Kergliiklustee, bussipeatused 400m raadiuses

Ehituse algus ja hoone valmimine

detsember 2020 - detsember 2021

Arendaja

Hepsor

Ehitaja

Mitt & Perlebach

Parkimine

96 parkimiskohta